Co nowego

Sałatka z kaszy jaglanej, łososia i pomidora (329 kcal)

Sposób przygotowania: Kaszę ugotować według przepisu na opakowaniu. Pomidora sparzyć, obrać ze skórki, wydrążyć miąższ i pokroić w kostkę. Natkę i cebulę posiekać, łososia pokroić w wąskie paski. Wszystkie składniki wymieszać z oliwą, doprawić sokiem z cytryny, solą i pieprzem.

Kasza jaglana • Łosoś, wędzony • Pomidor • Cebula • Natka pietruszki • Oliwa z oliwek • Sok z cytryny • Sól • Pieprz czarny mielony

Jak zwykle poranek rozpoczął od mocnej kawy i papierosa, aby wkręcić umysł na właściwe obroty. W tym czasie żona przygotowywała już w kuchni ulubione śniadanie, jajecznicę na wędzonce i grzane parówki.

Tego dnia pan Marek wstał bardzo wcześnie. Właściwie przez całą noc nie mógł spokojnie zmrużyć oka, myśląc nieustannie o tym, czy uda mu się podpisać ten długo oczekiwany kontrakt. Wstał podenerwowany i z niepokojem chodził po mieszkaniu. Wszedł do łazienki, tam bezwiednie obmył twarz zimna wodą i z wymuszonym grymasem uśmiechu spojrzał w lustro – tak, to będzie twój dzień! Na ...

Chwila czasu na refleksje Najczęstsze wymówki dotyczące zdrowego stylu życia????

 Chwila czasu na refleksje Najczęstsze wymówki dotyczące zdrowego stylu życia????

-Jestem zmęczona

Jesteś zmęczona i nie masz siły na żadną aktywność, w tym przygotowanie zdrowych posiłków. Jesz więc coś na szybko w pobliskiej knajpce, albo co gorsza wybierasz fast food w drodze do domu. Po posiłku siadasz przed telewizorem lub bezcelowo przeglądasz Internet. Kładziesz się spać, by wstać rano wyczerpana ...

Risotto na wywarze z kaczki.

Rissoto dynia szalotka por dobry wywar z kaczki, kaczka : miód imbir czosnek sos ostrygowy, piersi kaczki. Masówka nie musi opierać sie na nudnych pudłach chyba ze nie mamy czasu to ww pakujemy i zajadamy na mieście...

Dieta I białko ? Warto czy nie warto, a jesli tak to które? Czy białko to nie sterydiany?Jakieś kazeiny czy izolaty? Nie możesz sie połapać we wszystkich białkach dostepnych na rynku? Spróbuje troche przybliżyć :)

ps.Ważne ….sprawdzajcie zawartość białka porównujcie ceny I składniki wiele razy pokazywałem pacjentom odżywkie za 160zł 1kg (marek nie wymienie) I takie same za 60zł oczywiscie może nie takie opakowanie może jeden z drugim celebrta nie promuje ale liczy sie zawartość :)

Back

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe